Ваша дитина весь час проводить у смартфоні. 4 вагомі причини від «ІгроМаг», які переконають придбати їй настільну ігру

Дитинство — це той час, коли всім хочеться повернутися. І в цьому немає нічого дивного, оскільки в такому віці нас не турбують турботи та проблеми, і все, що ми робимо, — це граємо, спілкуємося з друзями та насолоджуємося життям.

Настільна гра

Особливо це стосується сучасного світу, в якому для гарного проведення часу з’явилося неймовірно багато розваг, гаджетів тощо. І це, звичайно ж, плюс, але все-таки, постійно граючи в телефоні, у малюків проходить дитинство і вони не відчувають справжніх живих емоцій від проведення часу з друзями.

З цієї причини багато батьків віддають дітей на різні гуртки та курси, з найменшого віку змушуючи їх вчитися, щоб вони росли розвиненими та освіченими.

Але багато хто при цьому забуває, що ігри та навчання можна об’єднати, адже найкраще навчання завжди відбувається в ігровій формі, що дозволяє малюкам відпочивати та відчувати радість.

І саме такими є настільні ігри, які не тільки розважають, а й дають змогу розвиватися, прокачувати різні навички та багато іншого. А якщо Ви все ще думаєте, що це не так, саме час дізнатися про переваги дитячих настілок.

4 вагомі причини купити дитині настільну ігру

  1. По-перше, таким чином вона зможе весело проводити час і вчитися спілкуватися зі своїми однолітками, що також є дуже важливим для її майбутнього. До того ж, є безліч ігор, у яких потрібно показувати якісь постаті чи істот, що також розвиватиме і артистичні здібності малюка, пригнічуючи сором’язливість.
  2. По-друге, у такому віці важливо розвивати дрібну моторику рук, що також можна робити за допомогою настілок, адже є безліч видів з дрібними фішками та деталями, або на збір якихось фігур, що дозволить тренувати руки та пальчики.
  3. По-третє, є різні жанри, які сприяють розвитку логіки, критичного мислення, концентрації уваги, рахунки та багато іншого. А це чудово підготує Вашого малюка до школи.
  4. Ще одна перевага настілок — тренування посидючості, що також знадобиться надалі при вступі до школи, оскільки багато ігор можуть тривати більше години, а до уроків дитині буде дуже важко звикнути через непосидючість.

А якщо Вас цікавить великий вибір дитячих ігор, найкращим рішенням буде звернутись до магазину «ІгроМаг». Це те місце, в якому продається безліч різноманітних жанрів і видів настільних як для дітей, так і для дорослих, для всієї сім’ї або для кількох гравців. Так що Ви обов’язково знайдете щось собі до душі і будете задоволені вибором магазину, адже у них найкращий сервіс, величезний асортимент та найдоступніші ціни.


GamePark RU

Вам также может понравиться...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *